Pracownik agencji reklamowej

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika do prac fizycznych w agencji reklamowej, najlepiej z Holandii lub też z Polski. Mile widziane doświadczenie w branży reklamowej.

Oferujemy:

– holenderską umowę o pracę u pracodawcy,
– kontrakt długoterminowy,
– konkurencyjne i dobre wynagrodzenie, między 1600 a 2000 euro brutto na start (w zależności od doświadczenia), które może wzrosnąć, w zależności od zaangażowania pracownika,
– wsparcie w relokacji do Holandii (jeśli kandydat będzie pochodził z Polski pomoc w wynajęciu mieszkania, lub podnajęcie mieszkania),

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B poparte doświadczeniem,
– samodzielność, zdolności manualne, i elastyczność co do godzin pracy,
– wiedza i doświadczenie w oklejaniu aut, montowaniu reklam, bilbordów oraz znakowaniu,
– gotowość do regularnej pracy w delegacji – min. 50% czasu poza siedzibą firmy, w różnych częściach kraju;
– dobra znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego,

Obowiązki:

– montaż reklam, billboardów,
– oklejanie aut, witryn,
– wykonywanie reklam wielkoformatowych

Wyślij swoje CV w języku polskim i angielskim oraz krótki list motywacyjny na

rekrutacja@pracaholandia.info

z dopiskiem – „pracownik agencji reklamowej”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w Holandii.

Pobierz Formularz dla kandydatów

Formularz Rejestracyjny – POBIERZ

Chciałbyś/aś otrzymywać

nowe oferty pracy na

Twój adres Email ?

Chcesz zostać rekruterem online ?

Chcesz założyć własną jednoosobową agencję rekrutacyjną i rekrutować dla agencji pracy tymczasowej

Obejrzyj darmową prezentacje http://www.onlinerekruter.com

Kategorie: Oferty Pracy