Inżynier automatyk maszyn produkcji PLC

Dla naszego klienta, w Holandii poszukujemy inżyniera automatyka

Obowiązki:

– spędzanie 50% czasu pracy w siedzibie klienta, gdzie będzie zajmował się (systemami sterowania PLC i transportu) sprzętem i oprogramowaniem;

–  odpowiedzialność za raportowanie projektów do kierownika projektu, zapewnianie szkolenia  użytkownikom na miejscu, monitorowanie budżetu projektu oraz uzgadnianie harmonogramu, w razie potrzeby podejmowanie stosownych decyzji;

– projektowanie i programowanie sterowników PLC spełniających wysokie wymagania jakościowe w oparciu o projekt;
– podczas fazy rozruchu przeprowadzanie testów funkcjonowania sprzętu i oprogramowania PLC, a także zintegrowania ich z ogólnym systemem sterowania;

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe z: elektrotechniki, automatyki przemysłowej, informatyki lub technologii kontroli;

– wiedza i doświadczenie w obsłudze aplikacji PLC (Siemens S7);

– gotowość do regularnej pracy w delegacji – 50% czasu poza siedzibą firmy, w różnych częściach kraju;

– dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

-holenderską umowę o pracę;

– konkurencyjne i dobre wynagrodzenie, w tym system emerytalny; dodatkowe zbiorowe ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków;

– pokrycie kosztów służbowych podróży  – dieta, dodatkowy urlop i dodatki zmianowe;

– wsparcie w relokacji do Holandii, w tym, w uzyskaniu pozwolenia na pracę, program rozwoju osobistego i wprowadzenie do naszego międzynarodowego zespołu z kilkoma wydarzeniami społecznościowymi rocznie.

Wyślij swoje CV oraz krótki list motywacyjny na

rekrutacja@pracaholandia.info

z dopiskiem – „inżynier automatyk”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pobierz Formularz dla kandydatów

Formularz Rejestracyjny – POBIERZ

Chciałbyś/aś otrzymywać

nowe oferty pracy na

Twój adres E-mail ?

Chcesz zostać rekruterem online ?

Chcesz założyć własną jednoosobową agencję rekrutacyjną i rekrutować dla agencji pracy tymczasowej

Obejrzyj darmową prezentacje http://www.onlinerekruter.com

Kategorie: Oferty Pracy