Elektryk Praca Holandia
Elektryk – Hedel / Holandia

Dla naszego klienta w Hedel poszukujemy elektryka.

Obowiązki:

– Sporządzanie i praca ze schematami elektrycznymi,

– Konserwacja urządzeń i przygotowywanie planów konserwacji,

– Usuwanie usterek i przeprowadzanie napraw awaryjnych,

– Wymiana instalacji elektrycznych oraz przyrządów do nadzoru i kontroli,

– Praca przy aparaturze regulacyjnej, sterownikach oraz systemach kontroli, monitoringu i zabezpieczenia.

Wymagania:

– Komunikatywny język angielski, niemiecki lub holenderski,

– Doświadczenie,

– Mile widziane uprawnienia SEP do 10 kV,

– Prawo jazdy.

Oferujemy:

– Stawka 11,52 Euro/godz,

– Praca na dłuższy okres czasu,

– Zakwaterowanie.

Wyślij swoje CV oraz krótki list motywacyjny na

rekrutacja@pracaholandia.info

z dopiskiem – „Elektryk – Hedel””

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pobierz Formularz dla kandydatów

Formularz Rejestracyjny – POBIERZ

Chciałbyś/aś otrzymywać nowe oferty pracy na Twój adres Email ?

Kategorie: Oferty Pracy